عرضه مستقیم فرش ماشینی زیبا و شیک 1500 شانه

عرضه مستقیم فرش ماشینی زیبا و شیک 1500 شانه و روفرشی 6 متری معمولی با بهترین کیفیت الیاف و با بهترین قیمت به صورت عمده و تک را ارائه می نماییم. قشنگ ترین فرش ماشینی در انواع تراکم گوناگون برای شما آماده و مهیاست و می توانید با مشورت با کارشناسان فرش ماشینی ما پرفروش ترین طرح فرش ماشینی و یا جدید ترین فرش ماشینی موجود در بازار را تهیه نمایید. فرش ماشینی در انواع تراکم مختلف تولید می گردد و از این منظر فرش 1500 شانه جدید ترین فرش ماشینی تولید شده می باشد. اگر چه جدیدترین فرش ماشینی لزوما به تراکم آن منحصر نمی گردد. اکنون به دلیل ارائه طرح های بسیار متنوع در فرش ماشینی می توان قشنگ ترین فرش ماشینی و جدید ترین فرش ماشینی را در انواع تراکم های 1200 شانه و 700 شانه نیز یافت.

فرش ماشینی زیبا

فرش ماشینی 1500 شانه

فرش ماشینی 1500 شانه و روفرشی پتو فرش از انواع جدید ترین فرش ماشینی موجود در بازار فرش ماشینی است که بالاترین تراکم عرضی و طولی را ارائه نموده است. فرش ماشینی 1500 شانه را می توان متراکم ترین نوع فرش ماشینی موجود در جهان دانست. این به گونه ایست که فرش ماشینی 1500 شانه را با فرش ماشینی 105 رج دستباف یکسان می دانند. البته که چنین فرش دستبافی وجود نداشته و تنها با امکانات جدید موجود در دستگاه های بافندگی این نوع فرش تولید می گردد.

نقشه های به کار رفته در فرش ماشینی 1500 شانه همانند انچه که در فرش ماشینی 1200 شانه وجود دارد دستباف گونه و با تراکم بسیار بالایی می باشد. از این جهت فرش ماشینی 1500 شانه را به عنوان قشنگ ترین فرش ماشینی نیز می شناسند. در فرش ماشینی 1500 شانه معمولا از نقشه های بسیار متراکم با نقوش ریز استفاده می گردد.

فرش ماشینی 1500 شانه به صورت صددرصد اکریلیک بافته می شود و الیاف دیگر قابلیت بافت در آن را ندارند. این قابلیت را می توان تنها در الیاف اکریلیک ملاحظه نمود. زیرا قابلیت تغییر شکل آن پایین تر بوده و می توان برای آن بهترین حالت پاخور را در نظر گرفت.

فرش ماشینی زیبا

بهترین فرش ماشینی شیک و زیبا

فرش ماشینی شیک و زیبا می بایست ظاهری بسیار مطلوب داشته باشد. فرش ماشینی شیک و زیبا معمولا با وجود خصوصیات ظاهری مطلوب از نمایش بسیار بالایی برخوردار است. قطعا چنین خصوصیتی را می توان در انواع فرش ماشینی تراکم بالا یافت. معمولا در جدیدترین فرش ماشینی موجود در بازار به خصوص در انواع تراکم 1200 شانه و 1500 شانه می توان انواع نقشه ها و طرح های قالی را ملاحظه نمود که در رنگ های متفاوت و متعددی عرضه می گردد. از انواع زیبای چنین طرح هایی می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • فرش ماشینی طرح افشان
  • فرش ماشینی طرح شکارگاه
  • فرش ماشینی طرح خشتی
  • فرش ماشینی طرح نائین
  • فرش ماشینی طرح هندسی

این نقشه ها عنوان عمومی جدیدترین فرش ماشینی ارائه شده در بازار می باشند که می توان برای هر یک تنوع بالایی از نقشه و رنگ را نیز قایل گردید.

اگر چه در گذشته از رنگ های سرمه ای و قرمز یا لاکی بیشتر در فرش ماشینی به تبع استفاده آن در فرش دستباف استفاده می گردید اما در زمان کنونی ضمن استفاده بیشتر از رنگ های روشن، طیف رنگ زمینه به کار گرفته شده در پر فروش ترین طرح فرش ماشینی تغییر نموده است. اکنون با اتکا به گرایش جدید در سلیقه مشتریان فرش ماشینی رنگ های زیر در پر فروش ترین طرح فرش ماشینی به کار گرفته می شود.

  • کرم
  • فیلی
  • قهوه ای
  • آبی اطلسی
  • کالباسی

معمولا استفاده از این رنگ ها در فرش ماشینی منجر به ارائه نام جدید ترین فرش عروس نیز شده است. از این جهت فرش ماشینی 1200 شانه یا 1500 شانه ای که با رنگ زمینه کرم یا صورتی بافته شده باشد به عنوان جدید ترین فرش عروس و پر فروش ترین طرح فرش ماشینی شناخته شده و عرضه می گردد.

فرش ماشینی زیبا

بهترین قیمت فرش ماشینی شیک و زیبای 1500 شانه

قیمت فرش ماشینی را می توان با انتخاب روش خرید و بدون تنزل کیفیت به صورت قابل ملاحظه ای بهبود بخشید. قیمت فرش ماشینی برای مدل فرش تفاوت نمی کند و افزایش قیمت به دلیل امتیاز برند کاملا نادرست می باشد. این بدان معناست که قیمت فرش ماشینی به نقشه بستگی ندارد.

قیمت فرش ماشینی را می توان از طریق خرید مستقیم از تولید کننده و یا خرید اینترنتی به طور قابل ملاحظه ای کاهش داد. این تفاوت قیمت تا 25 درصد کاهش امکان پذیر می باشد.

بنابراین می توان قشنگ ترین فرش ماشینی یا حتی پر فروش ترین طرح فرش ماشینی را نیز با قیمت بسیار مناسبی تهیه نمود. در صورتی که می خواهید بهترین قیمت فرش ماشینی را برای قشنگ ترین فرش ماشینی دلخواه خود بپردازید می توانید با تماس با ما به مطلوب خود دست یابید.

شما می توانید جدید ترین فرش ماشینی موجود در بازار فرش ماشینی را از ما خواسته و در درب منزل خود دریافت نمایید.

فرش ماشینی زیبا

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.