فرش ماشینی طرح گبه با قیمت | لیست قیمت روز فرش ماشینی

فرش ماشینی طرح گبه با قیمت های مختلفی در نمایندگی ها و مراکز فروش عرضه می گردند. فرش در واقع میتوان گفت یکی از جمله محصولاتی جدانشدنی منازل مردمان ایرانی بشمار می رود. فرش ها می توان گفت مهم ترین اثر را در دکوراسیون منزل دارند به همین دلیل باید در انتخاب آن ها بسیار دقت گردد چرا که این محصول یکی از جمله کالا های لوکس و پر هزینه به شمار می رود.

فرش ماشینی طرح گبه با قیمت | لیست قیمت روز فرش ماشینی

موارد مصرف فرش ماشینی

موارد مصرف فرش ماشینیتولید فرش ماشینی در کشور ایران دارای سابقه 40 ساله دارد که از رشد بسیار بالایی داشته است ولی در 10 سال گذشته این در داخل کشور ایران رشد بسیار زیادی داشته به صورتی که توانسته اند در زمینه مختلفی که در ادامه بیان خواهیم نمود رشد کنند که عبارتند از:

 • تولید ماشین آلات قالی بافی
 • طراحی
 • پانچ نقشه متنوع فرش
 • عملیات تکمیلی تولید فرش

امروزه به دلیل این که تنوع نقش و نگار فرش های ماشینی در ابعاد و رنگ های مختلف باعث گردیده است که بیشتر مردم در سرتاسر کشور و جهان به خرید این محصولات تمایل بسیار زیادی نشان دهند. 
فرش ماشینی به دلیل تنوع بسیار زیادی که دارد می توانید با اتواع دکوراسیون و طراحی منزل خود ست و هماهنگ نماید و زیبایی را سالیان سال به خانه خود هدیه دهید.

بزرگترین بازار فرش ماشینی در ایران

بزرگترین بازار فرش ماشینی در ایراندر چند سال اخیر به دلیل این که شرکت های تولید کننده بتوانند محصولات تولیدی خود را با قیمت مناسب به دست مشتریان خود برسانند عرضه محصولات خود را به نمایندگی ها و مراکز فروش معتبر واگذار نموده اند تا بتوانند با حذف واسطه ها در خورده فرشی محصولات خود را با قیمت مناسب و ضمانت به دست مشتری برسانند. 
به همین منظور در سرتاسر کشور بازار های برزگ فرش ماشینی وجود دارد که انواع فرش ماشینی لاکچری در طرح و نقش های متنوع عرضه می کنند و شما می توانید با مراجعه به این مراکز از تمامی فرش ها با برند های مختلف دیدن نموده و با کمک گرفتن از مسئول فروش فرش مورد نظر خود را باق یمت بسیار مناسب و با کیفیت بالا و ارسال رایگان خریداری نموده است. 

صادرات فرش ماشینی به قیمت کارخانه

صادرات فرش ماشینی به قیمت کارخانه همانطور که همه می دانند فرش ایرانی در واقع یک مجموعه بسیار زیبا از نقش ها، طرح ها و هنر های انواع قوم های ایرانی بشمار می رود که براساس فرهنگ، طبیعت و ذهن خلاق خود در نواحی مختلف این کشور پهناور و کهن خلق نموده اند.

این نقش و نگار های بسیار زیبا در فرش های ایرانی باعث گردیده که کارشناسان و متخصصین و افرادی که به هنر علاقه دارند در تمامی کشور های دنیا این هنر را تحسین و ستایش نمایند. قدمت طراحی فرش در کشور ایران سابقه بسیار طولانی دارد که در گذشته با نقش های که بیشتر به طبیعت نزدیک بود ماندد درخت، گلو پرنده طراحی می شد ولی به مروز زمان این شکل ها به تدریج ساده تر ولی پیچیده تر شده است.

علاقمندی مردم کشور های دنیا باعث گردیده است که شرکت های تولید کننده به صادرات انواع فرش ماشینی بپردازند.  در چند سال اخیر صادرات فرش گبه نیز که از جمله فرش با نقش جدید و طرح و سبک قوم های ایرانی می باشد صورت گرفته 

اولین تولید کننده فرش ماشینی طرح گبه

اولین تولید کننده فرش ماشینی طرح گبه شرکت تولید کننده فرش ماشینی کاشان می توان گفت اولین تولید کننده فرش ماشینی در داخل کشور ایران است که توانسته است با بکارگیری بروز ترین تکنولوژی و کارشناسان در این زمینه محصولات خود را روز به روز با کیفیت تر و با تنوع بسیار بالا تولید نماید. این شرکت محصولات خود را در تراکم و شانه های مختلف تولید می کند که از انواع محصولات تولیدی آن عبارتند از:

 • فرش 1200 شانه تراکم 3600
 • فرش 700 شانه تراکم 1000
 • فرش 1000 شانه تراکم 3000
 • فرش 700 شانه تراکم 2250

در چند سال اخیر تجارت فرش ماشینی کاشان به دلیل کیفیت و تقاضای بسیاری از کشور های دنیا برای خرید این محصول بسیار زیاد شده است به همین دلیل محصولات تولیدی خود را در ابعاد و طرح های گوناگون به کشور های مانند افغانستان، کانادا، کشور های اروپای و … ارسال می گردد.

لیست قیمت روز فرش ماشینی طرح گبه

لیست قیمت روز فرش ماشینی طرح گبهقیمت جهانی فرش ماشینی مانند هر محصول تولیدی دیگری ممکن است با توجه به شرایطی گران و یا ارزان شود به همین دلیل شما می توانید برای این که از قیمت های بروز انواع فرش ماشینی با برند های مختلف مطلع شوید از نمایندگی ها و مراکز معتبر فروش اطلاعات بگیرد تا آن ها شما را به درستی راهنمایی کنند. قیمت فرش های ماشینی به عوامل مختلفی که در ادامه بیان خواهد شده بستگی دارد که عبارتند از:

 • کیفیت مواد اولیه
 • برند تولید کننده
 • بسته بندی
 • نقش و نگار
 • تراکم
 • ابعاد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.