مجموعه تارپود شما را به خرید بهترین محصولات فرش ماشینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فرش ماشینی گبه-صادرات بهترین فرش های ماشینی مرغوب به خارج از کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولیدکننده فرش ماشینی گبهبازار خرید و فروش انواع فرش ماشینی گبهصادرات عمده انواع فرش های نفیس ایرانیلیست قیمت فروش انواع فرش گبه

گبه، نامی سنتی و اصلیل است که اصالت آن بازمیگردد به انسان های نخستین! شاید هم گبه را با نام قالیچه خرسک بشناسید.

فرش گبه که از جنس قالی است در واقع نوعی زیر انداز میباشد که سوغات عشایر لر و عشایر قشقایی این مرز و بوم به شمار میرود. تفاوت گبه با دیگر زیر انداز ها در واقع در تعداد بیشتر پودها در در رج و بلند بودن بیش از حد پرزها حتی تا مرز 1 سانتی متر یا بیشتر است. به زبان ساده گبه قشقایی ما درشت بافت است و خوابی بلند دارد و در عین حال ضخیم است برای محافظت در برابر نفوذ سرمای زمین است.

این قالیچه خرسک به دو نوع فرش ماشینی گبه و فرش دست باف گبه در کارگاه ها و کارخانه ها تولید و در بازار یافت میشود.

فرش ماشینی گبه-صادرات بهترین فرش های ماشینی مرغوب به خارج از کشور

تولیدکننده فرش ماشینی گبه

تولیدکننده فرش ماشینی گبهبجز ایران که مبدا این نوع فرش است شاید جالب باشد بدانید که کشور هایی چون هند و پاکستان هم وارد فاز تولید این نوع از فرش ها شده اند و حتی خود را به مرز صادرات رسانده اند.

الیاف اصلی فرش های گبه دستباف و ماشینی در اصل پشم، کتان، نخ و پلی استر است و جنس پود ها از کرک و ابریشم و پروپیلن و پشم است و اما فرش ماشینی گبه بیشر از الیاف پلی استر تولید میشود که بازار فروش نسبتا خوبی هم دارد. علت این فروش نسبتا خوب طرح ها و اندازه های مختلف این نوع فرش و با قیمت مناسب است که توانسته مصرف کنندگان را از خرید فرش فانتزی به سمت گبه ماشینی تغییر ذائقه دهد.

فرش ماشینی و دستباف گبه در ایران برند های بسیار زیادی دارد و این نشان از تنوع تولید و تکثر کارخانه جات در ایران دارد.

برند هایی چون فرش سهند، بزرگمهر، پرشیا، مهتاب پارسیان، سلام و خیلی برند های دیگر در کشور یافت میشود که به دنبال تولید گبه ماشینی اند.

بازار خرید و فروش انواع فرش ماشینی گبه

بازار خرید و فروش انواع فرش ماشینی گبههمانطور که گفته شد ایران با وجود اینکه در این صنعت مبدا بوده و از اصلی ترین تولید کنندگان و صادر کنندگان این نوع فرش میباشد اما به علت تقاضای کم بازار متاسفانه شاهد فراموش شدن این صنعت فرش بافی هستیم این در حالی است که هند و پاکستان شروع به تولید این نوع فرش کرده اند.

بزرگترین تولیدی های فرش ماشینی گبه و فرش دست باف گبه عمدتا در استان فارس یافت میشود چرا که ریشه در این استان دارد و از اینجا به سایر کشور توزیع میشوند. شاید برایتان جالب باشد که فرش گبه با طرح های اصیل این استان حتی ثبت جهانی شده اند.

صادرات عمده انواع فرش های نفیس ایرانی

صادرات عمده انواع فرش های نفیس ایرانیایران یکی از بزرگترین، کهن ترین و مشهور تین تولید کنندگان و صادرکنندگان فرش دست باف در جهان میباشد

از فرش کلاژ گرفته تا فرش نمدی و فانتزی و .. 

شاید باورتان نشود اما فرش های نفیس دست باف ایرانی مشتریانی از تمام جهان دارد

کشور های حوزه خلیج فارس گرفته تا کشور های اروپایی و خاور میانه و خاور دور

از عراق و قطر و عمان تا آلمان انگلیس و فرانسه همه و همه از خریداران بزرگ فرش های نفسی ایرانی اند.

اسپانیا تایوان هلند و مالزی و خیلی کشور های دیگر هم از قلم افتاده اند.

لیست قیمت فروش انواع فرش گبه

لیست قیمت فروش انواع فرش گبهفرش گبه با توجه به جنس الیاف های مختلف و در طرح ها اندازه های مختلف از نیم متری تا شش و هشت متری تولید میشوند لذا دامنه قیمت انواع گلیم دستباف و انواع فرش گبه به طور کاملا متنوعی برای تمام اقشار جامعه وسیع و گسترده است.

فرش های گبه را میتوانید از 50 هزار تومان تا قیمت باورنکردنی 18 میلیون تومان یا بالاتر در بازار یافت کنید و نسبت خریداری این کالای اصیل ایرانی اقدام کنید.

این نوع فرش در سایت های اینترنتی معتبر داخلی هم قابل خرید و فروش هستند.

گران ترین نوع فرش های گبه، فرش های دست باف ابریشمی و پشمی و نخی و نهایتا ارزان ترین نوع آن فرش های ماشینی پلی استری است . که در ابعدا مختلف قابل خریداری هستند.

امیر احسان رهبری

من در حوزه فرش مشغول به کار هستم

مجموعه تارپود شما را به خرید بهترین محصولات فرش ماشینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید