قیمت استثنایی فرش ماشینی لوکس در بازار ایران

قیمت استثنایی فرش ماشینی لوکس در بازار ایران با بالاترین تراکم موجود 1500 شانه را با بهترین کیفیت تهیه نمایید. قیمت اسثنایی فرش ماشینی لوکس را در درب منزل خود پرداخت نمایید. بالاترین کیفیت را با کمترین قیمت استثنایی فرش ماشینی لوکس ملاحظه نمایید.

قیمت استثنایی فرش ماشینی

فرش ماشینی لوکس

فرش ماشینی در انواع گوناگونی تولید می گردد. از این جهت طبقه بندیهای فراوانی برای آن در نظر می گیرند. یکی از این طبقه بندیها عبارت است از فرش ماشینی لوکس و غیر لوکس که عبارتی قراردادی است. فرش ماشینی لوکس عنوانی است که برای انواع فرش ماشینی تراکم بالا در نظر گرفته می شود. با ورود فرش ماشینی تراکم بالا مخصوصا فرش ماشینی 1000 شانه، فرش ماشینی شباهت بسیار بیشتری به فرش دستباف پیدا کرد. دقیقا به همین خاطر بود که فرش ماشینی تراکم بالا را فرش ماشینی دستباف گونه نیز می گفتند. فرش ماشینی لوکس را به موارد زیر اطلاق می کنند.

 • فرش ماشینی 1000 شانه
 • فرش ماشینی 1200 شانه
 • فرش ماشینی 1500 شانه

شاخص ترین فرش ماشینی لوکس که در حال حاضر و جدیدا تولید می گردد، فرش ماشینی 1500 شانه می باشد.

قیمت استثنایی فرش ماشینی

قیمت استثنایی فرش ماشینی لوکس

با ورود نسل جدیدی از تراکم فرش ماشینی به بازار معمولا از آن به عنوان پدیده ای نوظهور یاد کرده و قیمت بالایی را عنوان می کنند. این افزایش قیمت در صورتی که از طریق واسطه ها و یا نمایشگاه دارها فروخته شود چشمگیر تر است. برای مثال با ظهور فرش ماشینی 1500 شانه، قیمت عرضه این محصول به نسبت نسل قبل خود یعنی فرش ماشینی 1200 شانه تفاوت چشگیری دارد. اما می توان با رعایت نکات زیر قیمت استثنایی را برای خرید فرش ماشینی 1500 شانه پرداخت نمود.

 • خرید مستقیم و بدون واسطه
 • انتخاب روش خرید اینترنتی برای تهیه فرش ماشینی لوکس
 • عدم پرداخت هزینه های سربار و لجستیکی زائد

در صورتی که موارد بالا رعایت گردد قیمت استثنایی فرش ماشینی لوکس ممکن می گردد.

قیمت استثنایی فرش ماشینی

قیمت استثنایی فرش ماشینی لوکس در بازار ایران

در بسیاری از اوقات مشتریان فرش ماشینی فکر می کنند که قیمت های عرضه شده برای فرش ماشینی در ایران و خارج از ایران به دلیل معافیت های مالیاتی بسیار متفاوت بوده و این عرضه در خارج از ایران ارزانتر خواهد بود. اگر چه برنامه ریزی برای صادرات فرش ماشینی لوکس نیز وجود دارد و این مساله به دلیل ارزش ذاتی صادرات بسیار مورد تشویق قرار می گردد اما نباید از خاطر ببریم که عرضه فرش ماشینی لوکس برای صادرات صرفا برای صادرکننده با قیمت مناسب خواهد بود و قطعا با توجه به تعرفه های واردات آن مصرف کنندگان نهایی هزینه بسیار بیشتری را پرداخت خواهند نمود. بنابراین به راحتی می توان قیمت استثنایی فرش ماشینی لوکس در بازار ایران را به آسانی یافت.

قیمت استثنایی فرش ماشینی

عرضه قیمت استثنایی فرش ماشینی لوکس

تفاوت قیمت های عرضه فرش ماشینی لوکس می تواند بین 20 الی 25 درصد باشد اگر بتوانیم روش خرید منحصر به فرد مورد نظر فرش تارپود را اجرایی کنید. با اعتماد به مجموعه تارپود و ارسال فرش ماشینی مورد نظر به درب منزل شما می توانید از مزایای بسیار فروش با قیمت استثنایی فرش ماشینی لوکس بهره مند شوید. برای تحقق این منظور مراحل زیر را انجام دهید.

 • تماس با مشاور مجموعه فرش تارپود
 • نیازسنجی مشتریان محترم فرش ماشینی لوکس
 • ارائه نقشه های مورد درخواست
 • انتخاب طرح و نقشه و ابعاد مورد نیاز برای فرش ماشینی لوکس مورد نظر
 • صدور فاکتور
 • تسویه نهایی و ارسال رایگان

با استفاده از مراحل بالا می توانید با پرداخت قیمت استثنایی فرش ماشینی لوکس، بهترین قیمت و کیفیت را در کوتاهترین زمان ممکن تجربه نمایید.

قیمت استثنایی فرش ماشینی