مجموعه تارپود شما را به خرید بهترین محصولات فرش ماشینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش فرش ماشینی 24 متری مرغوب

آنچه در این مقاله می خوانید...

فرش ماشینی 24 متریفرش ماشینی 24 متری مرغوبفروش فرش ماشینی 24 متری مرغوبمرکز فروش فرش ماشینی 24 متری مرغوب
فرش ماشینی 24 متری

مرکز فروش فرش ماشینی 24 متری مرغوب را با بهترین قیمت ممکن بهتر بشناسید. فرش ماشینی 24 متری را می توان به راحتی سفارش داده و بدون پرداخت هزینه اضافی با بالاترین کیفیت ممکن آن را تهیه نمود.

[box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]جهت سفارش عمده برای فرش ماشینی 24 متری با واحد فروش تماس بگیرید تا سفارش شما ثبت و در کوتاهترین زمان ممکن، تولید آن انجام شود. 09132632571[/box]

فرش ماشینی 24 متری

فرش ماشینی 24 متری

فرش ماشینی به صورت متعارف در ابعاد زیر تولید می شود:

 • فرش ماشینی 3 متری
 • فرش ماشینی 4 متری
 • فرش ماشینی 6 متری
 • فرش ماشینی 9 متری
 • و فرش 12 متری

اما ابعادی خارج از سایزهای فوق نیز گاها و بیشتر به صورت سفارشی تولید می شود. مانند:

 • فرش 15 متری
 • 18 متری
 • و 24 متری

در دستگاههای بافندگی فرش ماشینی محدودیت برای بافت عرض فرش ماشینی 4 متر می باشد . این بدان معناست که می توان هر طولی را با عرض 4 متر بافت. با توجه به لزوم رعایت ضریب تجانس در نقشه های فرش ماشینی برای ابعاد مختلف در صورتی که طول و عرض به صورت مشابه کم و یا زیاد گردد ایجاد تغییرات در نقشه فرش ماشینی منتفی شده و بنابراین می توان بدون انجام تغییرات خاصی به راحتی فرش ماشینی مورد نظر را بافته و ارائه نمود. فرش ماشینی 24 متری نیز از این مقوله است.

فرش ماشینی 24 متری

فرش ماشینی 24 متری مرغوب

فرش ماشینی 24 متری دو برابر فرش ماشینی 12 متری است . این به معنای رعایت ضریب تجانس 2 در طول و عرض فرش ماشینی است. بنابراین تغییرات دیگری برای نقشه آن نیاز نبوده و می توان بهترین نقشه های موجود را که معمولا برای فرش ماشینی 12 متری ارائه می نمایند در آن نیز بافته و ارائه نمود.
مرغوبیت فرش ماشینی می تواند به عوامل زیر وابسته باشد:

 • رعایت تقارن هندسی و اندازه ها در فرش ماشینی
 • کیفیت مواد اولیه کار رفته در فرش ماشینی
 • الیاف با جنس مرغوب
 • استفاده از دستگاههای به روز بافندگی
 • انجام درست مراحل تکمیل و آهار فرش ماشینی

از این جهت در صورتی که کیفیت بسیار بالایی در مواد اولیه فرش ماشینی به کار گرفته شود می توان مرغوبیت فرش ماشینی را تا اندازه زیادی تایید شده تلقی نمود. فرش ماشینی 24 متری مرغوب را می توان بر اساس این عوامل سنجید.

فرش ماشینی 24 متری

فروش فرش ماشینی 24 متری مرغوب

در ایران کمتر از فرش 24 متری ماشینی استفاده می گردد و این اندازه و ابعاد را معمولا به صورت سفارشی تولید می نمایند. اما فروش فرش ماشینی 24 متری مرغوب در خارج از ایران و برای فضاهای مسکونی بزرگتر رواج بیشتری دارد. به عنوان مثال در کشورهای تازه استقلال یافته از فرش ماشینی 24 متری استفاده بیشتری می شود و در نتیجه بازار صادراتی خوبی را می توان برای آن در نظر گرفت.
فروش فرش ماشینی 24 متری مرغوب را می توان با قیمت مشابهی از آنچه که قیمت فرش ماشینی 12 متری است به دست آورد. به عبارت ساده قیمت فرش 24 متری دو برابر فرش ماشینی 12 متری می باشد. برای فروش فرش ماشینی 24 متری مرغوب می توان سفارش را بر اساس نوع تراکم نیز دسته بندی نمود.

فرش ماشینی 24 متری

مرکز فروش فرش ماشینی 24 متری مرغوب

به منظور تجمیع تمامی امکانات مورد نیاز برای فروش فرش ماشینی 24 متری مرغوب می توان تمامی نقشه های موجود و در حال بافت در برنامه تولید را تجمیع نموده و ارائه کرد. این کار می تواند به صورت سخت افزاری و در قالب مراکز نمایشگاهی ارائه شده که قطعا بسیار زمانبر و هزینه بر بوده و به راحتی میسر نمی باشد و از طرفی می توان موارد را به صورت مجازی و در قالب فروشگاه های اینترنتی ایجاد نمود. از جمله مراکز معتبر ارایه فرش ماشینی 24 متری مرغوب می توان به سایتهای زیر اشاره نمود:

 1. فرش تارپود
 2. مهدسان فرش
 3. سندباد فرش
 4. مهدسان کارپت
 5. دارپود فرش
 6. سندباد کارپت
 7. داریسا فرش
 8. داریسا کارپت
 9. تاریسا فرش
 10. تاریسا کارپت
 11. افشان کارپت

فرش ماشینی 24 متری

امیر احسان رهبری

من در حوزه فرش مشغول به کار هستم

مجموعه تارپود شما را به خرید بهترین محصولات فرش ماشینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید