کارتن مقوایی محکم رشد گل های شما را 3 برابر می کند

تخت های مرتفع برای باغبانی مقدماتی هستند، اما نصب آن دردسر واقعی است. حدس بزنید چه چیزی واقعاً خوب کار می کند، حتی اگر زرق و برق دار به نظر نرسد؟ درست است، جعبه های مقوایی.

کارتن مقوایی محکم در بسیاری از زمینه ها کاربرد دارد که یکی از آنها باغبانی و پرورش گل و گیاه است.

کارتن ها را قرار دهید، آنها را با خاک پر کنید و به شهر بروید. همچنین می‌توانید از یک جعبه مقوایی برای تکنیک باغبانی سیب‌زمینی کاهی استفاده کنید.

یک جعبه را با نی و دانه‌های سیب‌زمینی بریده شده در چشم پر کنید، و وقتی سیب‌زمینی را دوست داشتید، یک دست را برای یکی از آن حفر کنید! (نکته مهم در مورد این روش رشد این است که شما مجبور نیستید با زحمت کثیفی را از روی سیب زمینی خود بشویید.)

گیاهان جوان در برابر حوادث چمن زنی و علف های هرز و همچنین نیش زدن حیواناتی مانند آهو و جوندگان آسیب پذیر هستند. یک لوله مقوایی را می توان به نصف برش داد و در اطراف تنه چسبانید تا کمی محافظت بیشتری ایجاد کند.

کارتن مقوایی محکم

اتفاقاً بسیاری از جعبه های مقوایی اندازه مناسبی برای بایگانی هستند. می توانید جعبه های گران قیمت را از فروشگاه لوازم اداری بخرید یا می توانید از مقوا استفاده کنید.

اگر موادی دارید که باید ذخیره شوند، این جعبه‌ها روی هم چیده می‌شوند و به راحتی برچسب‌گذاری می‌شوند، از جمله رسانه‌های دیجیتالی که اگر آرشیو بزرگی از دیسک‌های پشتیبان، نوارها و سایر لوازم داشته باشید، ممکن است مدیریت آنها سخت شود.

موانع علف های هرز گران هستند و مقوا معمولا رایگان است. چند لایه در باغ اطراف مناطق مشکل دار قرار دهید، علف های هرز برای عبور از آن تلاش خواهند کرد.

خود مقوا در نهایت به خاک مالچ می‌شود و آن را غنی می‌کند، بنابراین بعداً باید بیشتر اضافه کنید، اما گیاهان شما از ترکیب کنترل علف‌های هرز یا مالچ قدردانی می‌کنند!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.